مرکز آوزش و توانبخشی کودکان اوتیسم,مغز،تحقیق،,,,,,iranautism.ir,autism iran,autism,iran autism,اصفهان اتیسم,اصفهان اوتیسم,توانبخشی کودکان اتیسم,توانبخشی کودکان اوتیسم,اولین مرکز توانبخشی,در خودماندگی,پیش ،آموزش،فعالی,پزشکی,روانشناسی,رایگان,شکن,اخبار,جدید,مرکز,آمار,تحقیق,مرکز آموزش و توانبخشی کودکان اتیسم,اوتیسم,اتیسم,کودکان اوتیسم,کودکان اتیسم,اوتیسم ایران,اتیسم ایران,ایران اوتیسم,ایارم اتیسم,خیریه,بیمارستان,متخصص,راهنمایی,دانلود,کتاب,بازی,اوتیسم اصفهان,اتیسم اصفهان,انجمن اوتیسم,انجمن اتیسم,بیماری,درمان,راهکار,تازه ها,اختلال,فیلم,لینک ها مفید,اختلال مغزي ,اتیسم,مغز,مشخصات زبانی اتیسم,اُتيستيك,اتیستیک,اُتيسم,ایران
ایران اوتیسم

فصلنامه بچه های آسمان

فصلنامه بچه های آسمان که با تلاش و همت فراوان کارشناسان و متخصصان مرکز آموزش و توان بخشی اوتیسم اصفهان منتشر می شود در واقع نخستین و تنها نشریه تخصصی ویژه اوتیسم در ایران می باشد.

در این مجموعه سعی شده است که تازه ترین اخبار و مطالعات داخلی و خارجی در مورد اوتیسم، جدیدترین مطالب کشف شده در این زمینه و بهترین و کارآمدترین راه کارهای آموزشی و توان بخشی برای مربیان و والدین آنان ارائه شود. هم چنین این فصلنامه مطالب متنوع و وسیعی در مورد مسائل روان شناسی روز دنیا، مهارت های زندگی، استرس و راه های مقابله با فشارهای روانی و ... را پوشش داده و نیز در هر شماره به معرفی تعدادی از دستاوردهای تحصیلی و حرفه ای و نتایج به دست آمده از آموزش ها و تحقیقات انجام شده برای کودکان اوتیستیک می پردازد.

اینک پس از دو سال تلاش و موفقیت چشمگیر آن و استقبال علاقه مندان بسیار از این نشریه پذیرای مطالب علمی متخصصان و عزیزانی که در زمینه اوتیسم فعالیت می نمایند می باشیم.

 تا کنون ده شماره از این فصلنامه چاپ شده است که شمایی از جلد این مجلات را در زیر می بینید:

 

طراحی و اجرا توسط تیم طراحی دیبا