مرکز آوزش و توانبخشی کودکان اوتیسم,مغز،تحقیق،,,,,,iranautism.ir,autism iran,autism,iran autism,اصفهان اتیسم,اصفهان اوتیسم,توانبخشی کودکان اتیسم,توانبخشی کودکان اوتیسم,اولین مرکز توانبخشی,در خودماندگی,پیش ،آموزش،فعالی,پزشکی,روانشناسی,رایگان,شکن,اخبار,جدید,مرکز,آمار,تحقیق,مرکز آموزش و توانبخشی کودکان اتیسم,اوتیسم,اتیسم,کودکان اوتیسم,کودکان اتیسم,اوتیسم ایران,اتیسم ایران,ایران اوتیسم,ایارم اتیسم,خیریه,بیمارستان,متخصص,راهنمایی,دانلود,کتاب,بازی,اوتیسم اصفهان,اتیسم اصفهان,انجمن اوتیسم,انجمن اتیسم,بیماری,درمان,راهکار,تازه ها,اختلال,فیلم,لینک ها مفید,اختلال مغزي ,اتیسم,مغز,مشخصات زبانی اتیسم,اُتيستيك,اتیستیک,اُتيسم,ایران
ایران اوتیسم

نقش پدر و مادر در درمان اوتیسم

راه های بسیاری هست که والدین می توانند بدان وسیله به کودکان مبتلا به اوتیسم خود کمک کنند. اما گاهی خود پدر و مادر هم در این قبیل موارد نیاز به حمایت دارند. توجه والدین به سلامتی خودشان نه از سر خودخواهی بلکه یک حقیقت انکار ناپذیر است. پدر و مادر با برخورداری از روحیه، حس و نشاط کافی می توانند نقش بهتری را در مراقبت از کودکان شان ایفا کنند. سعی این مقاله بر این است که رهنمودها و نکاتی که زندگی در کنار یک کودک اوتیسم را آسان تر می سازد به شما آموزش دهد.
ادامه مطلب...

انتشار سیزدهمین شماره فصلنامه علمی داخلی بچه های آسمان

سیزدهمین شماره فصلنامه علمی داخلی بچه های آسمان ویژه کودکان اوتیستیک منتشر شد.

برای تهیه آن به دفتر مرکز اوتیسم اصفهان مراجعه نمایید.

تونی دبلويز، نابغه نابينای اوتيستيک که 20 آلت موسيقی را می نواخت

 تونی در ژانويه 1974 در بوستون ماساچوست متولد شد. اوبا وزنی کمتر از دو پوند به دنيا آمد. در همان اولين روزهای تولدش نابينا بود و بعداً تشخيص اوتيسم گرفت. تونی حالا بيست آلت موسيقی را می نوازد و بيش از 8000 آهنگ را می شناسد و می تواند آن ها را به ذهن بسپارد.

در ادامه در مورد تونی بیشتر بخوانید.

ادامه مطلب...
طراحی و اجرا توسط تیم طراحی دیبا